.

.

Екидсбридал Слонова Коска Сатен Треперлива Органза Свечени Цветни Фустани Фустани За Причест Фустан За Крштевање Фустани За Одмор Фустани За Мали Девојчиња Помла

Екидсбридал Слонова Коска Сатен Треперлива Органза Свечени Цветни Фустани Фустани За Причест Фустан За Крштевање Фустани За

DEN 421.28
Залиха
Достапно за нарачка

Елегантната карактеристика е изработена Од Слонова Коска Сатен поли горниот дел од телото и елече без ракави со елегантно Треперливо Здолниште Од Органза со 5 нивоа. Линијата на половината е украсена со отстранлив појас и цвет за да го направи овој фустан поелегантен. Задниот дел на фустанот има елегантни слатки копчиња затворање и убав лак што можете да го врзете за цврсто вклопување. Ве молиме погледнете ЈА НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на сликите за точно мерење; користевме дополнителен капут за сликата што не е вклучена во фустанот; Материјал : Зачудувачка и Елегантна Треперлива Поли Сатенска / Кринолинска Мрежа / Сатенска Постава / Треперлива Органза.

Спецификација

Избор на клиент