.

.

Кошула во стилот на колеџ уникатен розов 2x-големи

Кошула во стилот на колеџ уникатен розов 2x-големи

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овој дизајн во стилот на колеџ во 1991 година е совршен за секој што сака да го претставува таа година за нешто посебно! Без разлика дали станува збор за дипломирање, година на раѓање или на друг начин, можете да ја претставите 1991 година во стил! 1991 колеџ стил кошула Unisex 2x-large розово розов 1991 година годишно дипломирање колеџ колеџ броеви дипломирани родени години. Ова е маица со маици или жени од 2xl розова мажи или жени (стандардно унисекс вклопување) што се продава од Teesandtankyou отпечатена на екипажот на унисекс. 5.4oz, Preshrunk 100% памук со прстен. Печатено во САД. Нашето еколошко мастило засновано на вода, директно во нашите влакна на кошулата за непречено чувство што обезбедува помалку живописен, живеел изглед. (Нема пукање или пилинг како печатење на екран или трансфери на железо). За најдобри резултати, измијте го внатре и на нежен циклус во ладна вода.

Спецификација

Избор на клиент