.

.

Чудо на памучна кошула за девојчиња на нација, големини 4- & плус

Чудо на памучна кошула за девојчиња на нација, големини 4- & плус

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Класичната едноставност го одржува изгледот на вашето мало девојче безвременски и подготвен за секоја пригода. Мека, памучна конструкција обезбедува удобно чувство и вклопување. Јака од точка; Затворање на копчињата. Појас за само-вратоврска. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Девојки памук кошула од Wonder Nation.

Спецификација

Избор на клиент