.

.

Цетрио Лето Обичен Фустан-Печатени Боја Комбинезон Кратко Здолниште Секси Надвор Рамо Се Зголеми Ракави Фустан Бел

Цетрио Лето Обичен Фустан-Печатени Боја Комбинезон Кратко Здолниште Секси Надвор Рамо Се Зголеми Ракави Фустан Бел

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Кетрио Летен Секојдневен Фустан 2023 - Печатен Комбинезон Во Боја Кратко Здолниште Секси Фустан Без Ракави Без Рамо Бел Летен Фустан Забелешка : Купете повеќе парчиња за подобра цена!!!. СОВЕТ!!!Постојат некои разлики помеѓу нашите големини на облека и стандардните големини што се користат во Соединетите држави, затоа не заборавајте да се повикате на табелата со големини што ја даваме за да ја избереме облеката со точна големина. Табела Со Големина На Летен Фустан : (Л )Големина : С - - - - Големина. : Мали - - - - САД : 6ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Биста : 35,83"Половината : 27,56" - - - - Должина : 36,61 " Големина : М - - - - Големина. : СРЕДНО - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 37,80"Половината : 29,53" - - - - Должина : 37,40 " Големина : Л - - - - Големина. : Големи - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 39,76"Половината : 31,50" - - - - Должина : 38,19 " Големина : XLГолемина. : Х-Голем - - - - САД : 16ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20ЕУ : 46Биста : 42.91"Половината : 34.65" - - - - Должина : 38.98". Летен Фустан Детален опис : Бои : Бела Големина : Л Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестерска Пригода : Разноврсен Секојдневен Стил : Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Суво Пакување : 1 Еез Женски Фустан. Летен Фустан Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Така, Можете да го купите Нашиот Летен Фустан со доверба!.

Спецификација

Избор на клиент