.

.

Божиќна Лента Фарфи Со ЛЕД Светла Водоотпорна Ткаенина Ленти За Завиткување Подароци за Надворешни работи

Божиќна Лента Фарфи Со ЛЕД Светла Водоотпорна Ткаенина Ленти За Завиткување Подароци за Надворешни работи

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : со дизајн НА ЛЕД светло, лентата е водоотпорна за да се користи и за внатрешни и за надворешни работи, што додава празничен и романтичен амбиент во просторот.Можете ДА ЈА НАПРАВИТЕ ЛЕНТАТА ВО која било форма што ја сакате, како што е лак и е совршен украс за домашна маса, спална соба, централни парчиња, занаети, пакување подароци, полици итн.Изработена од врвна ЛЕР, ткаенина и пластичен материјал, лентата е деликатна, отпорна на кинење и издржлива.Должината на лентата е 100см или 200см а нејзината ширина е 5cm.It погоден е за украсување на вашиот двор, градина, соба, скала, свадба, Новогодишна елка и забави.Име На Предметот : Божиќна Лентаматеријал : Пластика,Ткаенина, Ледер : Шарена Светлина, Топла Светлина. Напојува со : 2 x Копче Батерии (Вклучени). Карактеристики : СО LED Светла, Водоотпорен, Блескаво Детали За Големина : Должина : 100cm/39.37", 200cm/78.74 " (Прибл.). Ширина : 5см/1.97 " (Прибл .) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Божиќна Лента(Со Светла) со дизајн НА ЛЕД светло, лентата е водоотпорна за да се користи и за внатрешна и за надворешна, што додава празничен и романтичен амбиент во просторот. Можете ДА ЈА НАПРАВИТЕ ЛЕНТАТА ВО која било форма што ја сакате, како што е лак и е совршен украс за домашна маса, спална соба, централни парчиња, занаети, пакување подароци, полици итн. Изработена од врвна ЛЕР, ткаенина и пластичен материјал, лентата е деликатна, отпорна на кинење и издржлива. Должината на лентата е 100см или 200см, а нејзината ширина е 5см. Таа е погодна за украсување на вашиот двор, градина, соба, скала, свадба, елка и забави.

Спецификација

Избор на клиент