.

.

Лента за време на празник, црвен кадифе со црвена фолија Поинтетиа, 3,5 30 '

Лента за време на празник, црвен кадифе со црвена фолија Поинтетиа, 3,5 30 '

DEN 1599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Црвената кадифена лента со црвена фолија е прекрасен и празничен додаток за завиткување на подароци што додава прекрасен допир што го прави секој подарок уште повозбудлив. Loversубителите на занаетчиството и ентузијастите за украсување ќе уживаат да ја користат оваа разноврсна лента за да создадат врвови на дрвја или лакови од венец, да се затрупаат околу новогодишните дрвја или венецот, или ветерот преку дисплеј за таблети за екстра-специјален допир. Оваа ролна на декоративна црвена кадифена лента има прекрасен дизајн на снегулки од црвена фолија и зборот "Верувај " за посебен допир. Лентата мери 3,5 инчи ширина до 30 стапки, совршени за сите ваши потреби за украсување. Бидете сигурни да ја проверите целата колекција за време на празникот за повеќе идеи за украсување, материјали за завиткување на подароци и идеи за подароци за да создадете крајна празничка вибрација. Како и да е, вие одлучувате да ја користите празничката лента со црвена кадифе со црвена фолија, вашиот дом и подароци ќе изгледаат убаво оваа празнична сезона. Време на празник Враќање со лента за печатење на црвена фолија. Лента за време на одмор, црвен кадифе со црвена фолија, 3,5 "x 30" : црвена кадифена лента со црвена фолија снегулка и дизајн "верувајте". Дава празнична завршница на завиткани подароци. Додава посебен допир на вашето украсување или изработка. Разновидна лента може да се обликува во лакови за украсување на венци или подароци или да се користи како дрво од дрво. Драпете околу дрво или на мантил или ветер преку приказ на таблети. Само за затворен употреба.

Спецификација

Избор на клиент