.

.

Божиќни Жични Рабови Панделки Божиќна Биволска Карирана Лента Со Цврста Боја Лента За Лопатка Гингам Занаетчиска Лента За Божиќно Завиткување На Самостојни Забав

Божиќни Жични Рабови Панделки Божиќна Биволска Карирана Лента Со Цврста Боја Лента За Лопатка Гингам Занаетчиска Лента За Божиќно

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Божиќни Жични Рабови Панделки Божиќна Биволска Карирана Лента Со Цврста Боја Лента За Бура Гингам Занаетчиска Лента За Божиќно Завиткување Самостојно Изработка На Занаетчиски Лак карактеристики : бел и црн кариран и еднобоен природен стил, ви носат многу фестивалска атмосфера погодно за употреба : Божиќните тематски панделки имаат метални жици и зашиени рабови за заклучување од двете страни, што може да се расипе и шири, лесно да се постави во посакуваната форма и одржувајте Ја Формата Добро; Ве Молиме Имајте Предвид Дека Овие Панделки Се Рачно Сечење И Може Да Има Железни Жици На Местото За Сечење, Затоа Ве Молиме Бидете Внимателни И Избегнувајте Да Ги Повредувате СОПСТВЕНИТЕ РАЦЕ Кога Ги Користите Празнични Украси : Овие жичени рабови се идеални додатоци за вашите празнични занаети, како што се украси за божиќни занаети, занаети Со цветни лакови, пакување подароци, новогодишни венци, украси на фарма, венец, скали, венци за новогодишна елка, новогодишни елки Лакови, Корпи За Подароци Итн., можете да поминете среќен одмор членови на семејството, пријатели, гости материјал и големина : изработени од лопатка и опремени со железни жици за лесно навивање, Панделките Во Божиќен стил не се лесни за кинење и долгорочни за употреба; Секоја лента е околу 560 х 6,3 смешни стилови : Божиќните занаетчиски панделки се дизајнирани со класични стилови, никогаш не излегуваат од мода лесно, исто така лесно се комбинираат со видови предмети и ги исполнуваат вашите различни Божиќни И празнични материјали : claidpackage содржина : 1x webbing овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

Спецификација

Избор на клиент