.

.

Бел фустан со долг ракав фустан моден женски фустан секси V врат забава цврст неправилен фустан со долг ракав хмора

Бел фустан со долг ракав фустан моден женски фустан секси V врат забава цврст неправилен фустан со долг ракав хмора

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Моден женски фустан секси V врат забава Солидна нередовна облога со долги ракави : 1.идно е изработено од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно облекување 2. Платформа супер добро рангирање на податоците 3.occasion : Надворешно, плажа, цела сезона, датира, дневно дневно Рекреација, дом. 4.Ова лесен, фустанот е совршен за секојдневно! . Моделот на оригиналниот производ може да варира, ве молиме, знаете. Информации за производот : Пол : omeенски материјал : Полиестерска декорација : ниту еден стил : секси, модна пригода : секојдневно е најдобро да се мие со рака. Пакет вклучува : 1 фустан Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. 'M95 CM/37.40''60 CM/23.62''39 CM/15.35''135 CM/53.15'''100 CM/39.37''121 CM/47.64''L100 CM/39.37'''61cm/24.02'''''''140'140'140'140. '105cm/41.34''122cm/48.03''XL107cm/42.13''62cm/24.41''41.5cm/16.34''145cm/57.09''110cm/43.31''123cm/48.43''XXL114cm/44.88''63cm/24.80 '' 43cm/16.93''150cm/59.06''115cm/45.28''124cm/48.82 '' ❤soft и ткаенина за лесна мешавина од лесен полиестер. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра ectionубов кон вашата гардероба .-сите се совршени и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погодно за сите прилики, состаноци, шопинг или работа . ❤ексија : Дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима.

Спецификација

Избор на клиент