.

.

Летни Фустани За Жени Мода Боемски В-вратот Лабава Краток Ракав Возбудува Печати Мини Фустан Облечен Трендовски Плус Големина Фустан За Жени

Летни Фустани За Жени Мода Боемски В-вратот Лабава Краток Ракав Возбудува Печати Мини Фустан Облечен Трендовски Плус Големина

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Боемски V-Вратот Лабава Краток Ракав Возбудува Печати Мини Dress1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Одлична еластичностинформации за производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Обичен Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 x Женски Фустан со големина.Usukeubustwaistwaistling XLX-Голем101440108-114cm/42.52-44.88"76-112cm/29.92-44.09"115cm/45.28" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108-114cm/42.52-44.88 "Половината : 76-112cm/29.92-44.09 "Должина : 115 CM/45.28" МАТЕРИЈАЛ : Совршената Комбинација На Полиестер и Памук Осигурува Лесен Материјал За Пот и Не Се Брчки Лесно, Што Гарантира Високо Ниво на Удобност и Лесна Нега. Овој Летен Секојдневен Фустан, Лесен За Облекување Или Исклучување. ТЕЧЕН ФУСТАН СО ВИСОКА ОТПАДНА ОБЛЕКА ЗА ЖЕНИ : Течниот И Лабав Здолниште Дел Под Половината Вешто Ги Менува Стомакот и Колковите, Многу Добро Го Крие Малиот Стомак. Горенаведената Должина На Коленото Прави Да Изгледате Потенок И Продолжена Должина На Нозете. ШИК РАЗНОВИДНОСТ НА КОМБИНАЦИИ : Фустанот Дефинитивно Е Кул Привлечен Во Лето. Пар Елегантни Пумпи Или Рамни Чизми Се Доволни За Да Му Дадат На Реброто Плетен Фустан Стил На Одмор. Со Чанта, Потпетици И Женски Фустан Вие сте Ѕвезда на Секој Настан. Лесно за спарување : Без разлика дали Е Во Пар со ѓердан Или сандали,или чанта,потпетици,Овој Фустан ќе Создаде Каков било Изглед.Носете го Со сандали За Секојдневна Атмосфера или Фрлете Потпетици За Датум Ноќ.Овој Фустан Апсолутно Е Вашиот Задолжителен Во Вашата Гардероба За Летна Пролет, Fall. ПРИЛИКИ : летни фустани За жени Погодни За Одмор На Плажа, Гостин На Свадба, Коктел, Забава, Породилно, Улица, Секојдневно Секојдневно Носење Во Лето, Пролет или Fall.

Спецификација

Избор на клиент