.

.

Летни фустани на Fnochy за жени плус големина случајна лабава цветна печатена резервоарка, плажа плажа од рамото

Летни фустани на Fnochy за жени плус големина случајна лабава цветна печатена резервоарка, плажа плажа од рамото

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Womenените случајни лабави летни цветни печатени резервоари со резервоар за плажа од рамото фустани : Изработено е од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашиот секојдневен носење и моден дизајн ве прават попривлечен овој печатен фустан е прекрасен! Колку е удобно! Не пропуштајте го ова, мора да имате фустан. Одговори за забава, секојдневно, случајно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавини. Пол : Womenoccasion : Party, Daily, Casematerial : Polyester Style : Casualfit : Fit ture to sizethickness : Standardhow : kashing ладно, виси или линија суво Што добивате : 1 п.п. женски фустан ★ fnochy летни фустани за жени плус големина случајна лабава лабава цветна печатена резервоар Облечете се на рамо од рамо. Ткаенина : полиестер, спандекс. Големина : xxl. Земја на потекло : САД или увезени . одговара : опремена, преголема, мини, опуштена, лабава, лесна, плус, макси, миди . ракави : краток ракав, долг ракав, без ракави, резервоар фустан . грижа : машина за перење, рака, рака wash. Features : summer dresses 2023, dresses for women 2023, wedding guest dresses for women, summer dress, womens summer dresses, dresses, maxi dress, white dress, plus size summer dresses, sundresses for women, summer dresses, maternity dress, Ромери за жени летни фустани, летни фустани за жени, фустани, женски фустани, жени со бели фустани, црни фустани за жени . ❀fnochy услуга : Ние нудиме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да контактирате со нас во кое било време ако имате какви било прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози да ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечката сила за нас да одиме напред!.

Спецификација

Избор на клиент