.

.

14к Розово Злато Д Ц Шпига Синџир

14к Розово Злато Д Ц Шпига Синџир

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

14к Розово Злато .85мм Д / Ц Синџири За Синџири За МАЖИ ПОДАРОЦИ ЗА НЕГОГРАНИЧЕН ИНВЕНТАР, НАРАЧАЈТЕ СЕГА!! пред се да исчезне!! Совршен Подарок : уникатната Колекција На Синџири НА ТФЈ е совршен подарок за сите возрасти.Гарантирано задоволство : сите производи На Богатството На Фините Златари доаѓаат со Доживотна Ограничена Гаранција.Достапни Карати : 14 достапни Бои : Злато Со Врвен Квалитет На Розепремиум : Сите Наши Богатства се направени користејќи само материјали со врвен квалитет од најквалификуваните занаетчии и занаетчии. Дизајниран со вас на ум : Користејќи го нашето долгогодишно искуство обезбедувајќи врвен Квалитет На Накит преку нашите продавници во САД, создадовме колекција која е исто толку незаборавна, уникатна и зачудувачка како и вие. Одржливост : Богатство Парична Казна Накит Се посветени на извори само на врвен квалитет на материјали од повеќето одржлив на извори. Богатството користи Само Етички Извори, Без Конфликтни Дијаманти Од Канада, Јужна Африка, Боцвана, Русија, Австралија и Намибија. Сите наши добавувачи се сертифицирани Од Одговорниот Совет за Накит. Мисија и Визија : Богатство Фините Златари беа лансирани со цел да направат револуција во искуството за купување Накит преку Интернет и го правеа токму тоа откако ја отворивме вратата уште во 2003 година. Наша цел е да обезбедиме неспоредлива услуга за клиентите на нашите клиенти со тоа што ќе бидеме прва организација на клиентите и ќе станеме ваша продавница за накит и преку интернет и на нашите локации За Тули И Малтер низ Северна Флорида. 14к Розово Злато .85мм Д / Ц Шпига синџир.

Спецификација

Избор на клиент