.

.

Шарм Колекција 14к Бело Злато 3-Д Полиран Маса Нож Шарм

Шарм Колекција 14к Бело Злато 3-Д Полиран Маса Нож Шарм

DEN 1199.84
Залиха
Достапно за нарачка

14к Бело Злато 3-Д Полиран Нож За Маса Шарм Материјал : Примарна-Чистота : 14К. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 20,6 мм. Позлата : Родиум. Шарм/Должина На Елементот : 20,6 мм. Шарм/Дебелина На Елементот : 1,25 мм. Шарм/Ширина На Елементот : 2,25 мм. Карактеристика : 3Д. Материјал : Основно : Злато. Ширина На Предметот : 2,25 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Приврзоци И Привлечност. Продадени По Единица : Секој. Тип На Приврзок/Шарм : Тематски. Ширина На Кауција : 4.5.

Спецификација

Избор на клиент