.

.

Лаванда CZ родиум над стерлинг сребрена круша рамка поставена 1-1 2 капки обетки

Лаванда CZ родиум над стерлинг сребрена круша рамка поставена 1-1 2 капки обетки

DEN 400.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие модерни обетки од сребро со сребрени капки имаат 10мм x 8mm круша лаванда CZ камења на жица во форма V. Одликувајќи се со родиум над стерлинг сребро и рамка, овие обетки ќе ја облечат вашата гардероба. Лаванда ЦЗ. 1-1/2 "Капка. Wireица во форма на V.

Спецификација

Избор на клиент