.

.

Женски Тенок Секси Лето Мода Надвор Рамо Вратот Фустани Туника Коленото Должина Одмор Плажа Краток Ракав Свадба Гостин Гроздобер Цветни Партија Фустан Матурска О?

Женски Тенок Секси Лето Мода Надвор Рамо Вратот Фустани Туника Коленото Должина Одмор Плажа Краток Ракав Свадба Гостин Гроздобер

DEN 271.68
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.За секојдневно носење. Season : Spring,Summer Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Standard Waistline : Natural Decoration : не ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Совети ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Карактеристики : 1. фустан макси фустан коктел фустан за жени црни фустани за жени фустани за жени 2023 свадба гостин свечени фустани за жени коктел фустан цветен фустан за жени венчаници женски фустани лелеави фустани за жени фустан со долги ракави за жени фустани со едно рамо за жени.За секојдневно носење.Овој специјален дизајн фустан и ќе ви го украде срцето, и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен фустан! .Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4. ПРЕБАРУВАЊЕ : фустан за гости црн полуформален фустан за жени црн фустан со долги ракави за жени сини свадбени фустани за жени трендовски фустани за жени 2023 ласкави фустани женски фустани со долг ракав долг фустан за жени златен коктел фустан сина темносина коктел фустан црни летни фустани макси фустан со стегнат струк за жени женски есенски фустани за свадбени гостински венчаници за жени фустан со еден ракав црн коктел фустан ЖЕНИТЕ жолта свила фустан свадба гостин женски фустани женски фустан бода граѓански формален фустан кој крие стомак ангажман фустани 1.

Спецификација

Избор на клиент