.

.

Womenените блиску до фустанот, зелени ленти со длабоки врски со ракави со ракави со вратот

Womenените блиску до фустанот, зелени ленти со длабоки врски со ракави со ракави со вратот

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Уникатен стил, рафиниран привлечен око, модерен и шармантен. Големина (cm) t t t t t t t t t t. S tbust : T72-84 Twaist : T62-74 Tdress должина : T65. M tbust : t76-88 Twaist : t66-78 tdress должина : t66. L tbust : t80-92 Twaist : t70-82 tdress должина : t67. t t t t t t t t t t. Големина (инч) t t t t t t t t t t. S Tbust : T28.35-33.07 Twaist : T24.41-29.13 Tdress должина : T25.59. M tbust : T29.92-34.65 Twaist : T25.98-30.71 Tdress должина : T25.98. L tbust : T31.50-36.22 Twaist : T27.56-32.28 Tdress должина : T26.38. Спецификации : . Материјал : Волнено предиво. Сезона : Пролет/ лето/ есен. Пол Жена. Боја : Зелена. Модел : Печатење со ленти. Јака : Длабок V-врат. Должина на ракавот : без ракави. Должина на здолништето : кратко. Стил : Обичен/ модерен. Повод : Дневни/ забави/ одмор/ приморски/ на отворено/ празници. Белешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и дел од ткаенини. Табелата со големина е само за повикување; Можеби има мала разлика со она што го добивате. Бојата може да биде полесна или потемна поради различниот приказ на компјутер .. Содржина на пакетот : . 1 x фустан. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Направено од висококвалитетно волнено предиво, меко и пријателско за кожата, отпорни на абење и еластична, дише и апсорбирана пот, лесна за миење и брзо сушење, удобно за носење . Изгледот : Длабокиот фустан без ракави со вратот усвојува блиску доблизу -Содели на стил и модели на ленти, кривата на вашето тело може да се истакне, подобро да се покаже вашиот шарм, убавина, виталност и фигура . Боја на големината : S/ m/ L, три големини се достапни за вас, лесни за прилагодување на која било фигура, Проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; Боја : зелена . прилики : идеално и за затворени и за надворешни настани, совршени за домашно носење, забава, одмор, одмор, патување, приморска плажа, датира, шопинг и секојдневен живот, итн. Кожни чевли, високи потпетици, кардиган, јакна, ѓердан, чанти, торби со едно рамо и така натаму во вашиот секојдневен живот.

Спецификација

Избор на клиент