.

.

Женски Танга Ултра тенка Мрежа Секси Видете Преку Добри Гаќи За Истегнување Г-жици За Спиење

Женски Танга Ултра тенка Мрежа Секси Видете Преку Добри Гаќи За Истегнување Г-жици За Спиење

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мрежа Беспрекорна Едноделна Ултра Тенка Женска Долна Облека Секси Еднобојна Танга Со Низок Пораст Опис : беспрекорниот дизајн овозможува гаќите да се носат со совршено вклопување и блиску до кожата. Усвојувајќи дизајн на нето предиво, Оваа Цврста Боја Г-жици е проѕирна и прави да изгледате многу секси.Благодарение на растегливиот дизајн, оваа цврста обоена мрежеста предиво проѕирна Г-жица е многу удобна за носење и не е затегната.Изработени од добра ткаенина од нето предиво, овие г-жици се меки и удобни за носење.Постои една големина која е погодна за повеќето women.It одлично е за романтичен момент, спиење, секојдневно носење итн.Име на ставка : Гаќички Материјал : Нето Предиво : Сексигендер : Женски Струк : Ниска Должина На Половината : Кратки Панталони Карактеристики : Секси, Нето Предиво, Детали за проѕирна големина : Една Големина (Погодна За Повеќето Жени)Белешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Г-жици Облека, Чевли И Додатоци Женска Женска Облека Интимни И Гаќи За Спиење гаќи. Гаќи Секси, Нето Предиво, Проѕирна. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, прочитајте внимателно, можете да ја најдете во нашите слики или опис. Внимание : Нега На Облека : машина за перење И Миење Раце. Мека ткаенина за удобен женски допир,Совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат.

Спецификација

Избор на клиент