.

.

Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Гаќи Со Висок Струк, 2-Пакет, Стил-СА1380

Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Гаќи Со Висок Струк, 2-Пакет, Стил-СА1380

DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка

Паметните И Секси Чипка Со Потпис Гаќи Со Висок Струк ги гушкаат вашите облини на сите вистински места правејќи да се чувствувате секси и безбедни. Високите страни создаваат изглед за издолжување на нозете и еластичната мазна ткаенина создава форма фитинг и ласкав стил. Ќе ви се допадне удобноста на свилено-мазната ткаенина измешана со женскиот талент на нашата цветна чипка со потпис. Гаќичките со висок струк совршено се комбинираат со паметни и Секси градници од Тантела со Потпис. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. 2 Пакетот вклучува два пара чипка гаќи со висок струк. Гаќичките со целосна покриеност се креваат веднаш под папокот и имаат кратко покривање на грбот. Комбинацијата на удобност и стил, сатинска, растеглива ткаенина има проегирни странични панели од тантела кои совршено се совпаѓаат со паметни и Секси градници од Тантела со Потпис. Отворите на нозете со висок пресек помагаат да се издолжи изгледот на нозете. Тенка еластична лента за половината чувајте ја оваа долна облека со висок струк на место без стискање. Веруваме дека секојдневните гаќички треба да бидат убави, затоа вклучивме преден централен лак и детали за скапоцен камен. Гаќичките имаат шипка обложена со памук за удобност. Достапни се проширени големини, вклучувајќи гаќички со висок струк со плус големина до 5 XL. Ова се најдобрите гаќички за носење Со Паметните И Секси градници. Тело : 88% Полиестер, 21% Спандекс, Чипка : 94% Најлон, 6% Спандекс.

Спецификација

Избор на клиент