.

.

Жените Плус Големина Градиент V-Вратот Shortsleve Маици Копче Пуловер Резервоарот Блузи Женски Долг Ракав Виолетова Е

Жените Плус Големина Градиент V-Вратот Shortsleve Маици Копче Пуловер Резервоарот Блузи Женски Долг Ракав Виолетова Е

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

37" Ракав : 20см/7.40" Ракав : 19см/7.13"големина : xxl еу : 42 Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 БИСТА : 115см/45. Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава, Работа, Дома, Излегување, Ноќно Излегување, Состанок, Плажа, Училиште, Одмор Итн.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!3.

Спецификација

Избор на клиент