.

.

Росариви Пар Роденден Висечки Транспаренти Роденденски Двојки Забава Прослава Бунтови

Росариви Пар Роденден Висечки Транспаренти Роденденски Двојки Забава Прослава Бунтови

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис Ако сеуште барате посебен и весел роденденски декор, тогаш не можете да го пропуштите нашиот производ. Ова е украсен двојник што може да се закачи во затворени простории или забава на отворено. Лесен за употреба, можете директно да виси на ѕидот, или отворено дрво, давајќи ви повеќе погодност, заштедете време и напори за да имате прослава. Карактеристики-Боја : Избрана Боја. - Материјал : полиестер. - Големина : 180, 00Х31, 00Х0, 10см/70, 74Х12, 18Х0, 04инч. - Изработен од полиестерски материјал, овој двојник е со мала тежина и лесен за чување, практичен и декоративен. - Весели букви и дезен, соодветна големина и мала тежина, лесни за носење или складирање, нема да заземаат многу простор. - Оваа роденденска тема двојка го прави првиот и одличен избор за забавата, може да ги направи сите посреќни. - Лесен за употреба, директно виси на ѕидот или вратата, ви донесе повеќе погодност и задоволување со користење на искуство. - Може да се вклопи со други украси како панделки, балони и повеќе за да се постигне подобар декоративен ефект.Вклучен пакет : 1 пар х роденденски двојки Изработени од полиестерски материјал, овој двојник е со мала тежина и лесен за чување, практичен и декоративен. Весели букви и дезен, соодветна големина и мала тежина, лесни за носење или складирање, нема да заземаат многу простор. Оваа роденденска тема двојка го прави првиот и одличен избор за забавата, може да ги направи сите посреќни. Лесен за употреба, директно виси на ѕидот или вратата, ви донесе повеќе погодност и задоволување со користење на искуство. Може да се вклопи со други украси како панделки, балони и многу повеќе за да се постигне подобар декоративен ефект.

Спецификација

Избор на клиент