.

.

Заменски претставници на прозорецот Мотор компатибилен со 2005 година- Субару надвор од наследството пред, левиот возач нов

Заменски претставници на прозорецот Мотор компатибилен со 2005 година- Субару надвор од наследството пред, левиот возач нов

DEN 974.40
Залиха
Достапно за нарачка

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Replaces OE Number : 61188 AG01 AInterchange Part Number : 742815,824123,61188 AG01 AWarranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and Потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : пред, лево Субару2008-2009 Legacy 3.0 R Limited2005-2006, 2008 Legacy GT2005, 2007-2009 Legacy GT Limited2005 Legacy I2005, 2008 Legacy Limited2008 Legacy Touring2006-2009 Legacy (подмодел : 2.5i, GT Spec.B) 2007-2009 Legacy (подмодел : 2.5i Limited, 2.5i Специјално издание) 2009 Legacy (подмодел : 2.5i турнеја, 3,0 R, 3,0 R Premimer) 2007 Outback 2.5i Basic2005, 2008 Outback Limited2005-2008 Outback R L.L. Bean Edition2006 Outback R VDC Limited2005-2009 Outback XT Limited2005 Outback (Sumbodel : I, VDC Limited) 2005-2006 OUTBACK (подмодел : R, XT) 2006-2009 Outback (Dumdodel (подмол : 2,5i, 2,5i ограничен) 2008 Outback (подмол : 2,5 XT, 2.5i L.L. Bean Edition, 2.5i Limited L.L. Bean Edition, 3,0 R, Base, Premier, Touring) 2009 Outback (подмодел : 2.5i Специјално издание, 3,0 r, 3,0 r, 3,0 r Ограничен, 3,0 R Premier) 2009-2010 Tribeca Premier2008 Tribeca Premiere2008-2010 Tribeca (подмодел : база, ограничена) 2010 Tribeca (подмодел : Премиум, турнеја) го заменува бројот на ОЕ : 61188 AG01 A. Број на размена на дел : 742815.824123.61188ag01a. Fits Select : 2005-2007 Subaru Legacy Outback 2.5i 2008-2009 Subaru Outback 2.5i 2008-2009 Subaru Legacy 2.5i 2008-2009 Subaru Tribeca Limited 2010 Subaru Tribeca Limited/Touring и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето вклопување во вклопување за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент