.

.

Замена RC Поддршка за лифт компатибилен со 2010- Chevrolet Camaro 6Cyl 8Cyl 3,6L 6.2L 7.0L Лев возач или десен патник продаден поединечно

Замена RC Поддршка за лифт компатибилен со 2010- Chevrolet Camaro 6Cyl 8Cyl 3,6L 6.2L 7.0L Лев возач или десен патник продаден

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Специфит на производот : Директен тип на фитмент : Директен замена Продадена : Продадена индивидуално Type : Trunk Lidlower Mount Style : Ball Socket горен стил на монтирање : Гас на приклучокот за топка Наполнет : Yes Compressed Должина : 6.91 in. Damper Travel : 2,89 in. Заменува OE Број : 92235151 || 92235152 INTERCHANGE Број на дел : 61839223515192200000 Warranty : 1-годишна неограничена миризба гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Следни возила : Позиција : Лево или десно, COPECHEVROLET2014-2015 CAMARO Z/282012-2015 CAMARO ZL12010-2015 CAMARO (подмол : LS, LT, SS) Заменува OE Број : 92235151, 92235152. 2010 година Chevrolet Camaro SS 2011-2015 Chevrolet Camaro LT и повеќе - Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент