.

.

Виикеи Женски Палта Клиренс Женски Удобен Стилски Шевове Џемпер Со Долги Ракави Секојдневни Долги Кардигански Врвови

Виикеи Женски Палта Клиренс Женски Удобен Стилски Шевове Џемпер Со Долги Ракави Секојдневни Долги Кардигански Врвови

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Удобен Стилски Џемпер Со Долги Ракави Секојдневен Долг Кардиган Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Кошулата ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето,Aut,Пролет, Зимски Пол : Женски Повод : Забава ,Каузална ,Дневна,Надворешна,Спортска Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Палто : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 76см/29.92". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 40см/15.75 "Должина : 78см/30.71". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 41cm/16.14 "Должина : 80cm/31.50". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 65cm/25.59" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 82cm/32.28". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 67см/26.38" Рамо : 43см/16.93 "Должина : 84см/33.07". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 68cm/26.77" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 86cm/33.86". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 46 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 69cm/27.17" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 88cm/34.65" Жените Палта Дозвола. Женски Палта и јакни. Плус Големина Женски Палта. Жените Паѓаат Мода 2022.

Спецификација

Избор на клиент