.

.

Pimfylm pullover џемпери за жени женски џемпери пуловер џемпери облечете се удобен каки xl

Pimfylm pullover џемпери за жени женски џемпери пуловер џемпери облечете се удобен каки xl

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Womenените : Дневно, Карактеристики на Casual Pattern : Solid Style : Caschetsleeve Должина : Долг ракав : Fit ture to Sizethickness : Standardhow HOW : LAND миење ладно, виси или линија на суво сезона : есен пакет Содржина : 1 x Women Tops Sweaters For Worksize Chart : . Големина : M US : 8 EU : 38 Bust : 100 CM/39.37 '' Рамената : 51cm/20.08 '' ракав : 49cm/19.29 '' Должина : 59cm/23.23''Size : L US : 10 EU : 40 Bust : 104cm/ 40.94 '' Рамената : 52см/20.47 '' ракав : 50см/19,69 '' Должина : 60см/23.62''size : xl САД : 11 ЕУ : 41 биста : 108cm/42.52 '' Рамено : 53cm/20.87 '' ракав : 51см. /20.08 '' Должина : 61cm/24.02''Size : xxl US : 12 EU : 42 Bust : 112 CM/44.09 '' 'Рамо : 54cm/21.26' 'ракав : 52cm/20.47' 'Должина : 62cm/24.41''Size : XXXL US : 14 EU : 44 BUST : 116 CM/45.67 '' Рамената : 55cm/21.65 '' ракав : 53cm/20,87 '' Должина : 63cm/24.80 '' Применливи сцени : Дома, секојдневно, секојдневно, секојдневно облечен, плажа, Партија, Клуб , Патување, пешачење. Дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима . стил на дизајн : женски лабав врвен тркалезен врат со долг врат, блок во боја, плетен џемпер, врвен пулвер, скокач, топол зимски врв, ве молиме имајте предвид дека има мала боја И разликите во големината заради некои неодоливи фактори удобен материјал, погоден за најразлични прилики, стилски и мода ве прават попривлечни. Функција : Одлично за секојдневно затворено или носење на врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, изработена е од високо квалитетни материјали, издржлив дополнет за вашето секојдневно носење, погодно за вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба . материјал : мек полиестер што е тоа што е Удобно и дишено, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мека, удобна, истегната, лесна и е во согласност со вашата кожа . Големина : Големината е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е азиска Големина. Женски џемпери за пулвер, лесни, долги џемпери на пуловер за жени, женски лесни џемпери на пуловер, лето, зимска облека.

Спецификација

Избор на клиент