.

.

Јукурем Готски Чанта Стп Кожа Вкрстено Тело Ковчег Форма Рамо Торба За Жени Девојки

Јукурем Готски Чанта Стп Кожа Вкрстено Тело Ковчег Форма Рамо Торба За Жени Девојки

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Даоксунг од пазарот Џојбај.r. спецификации : r. r. r. tmaterial : PUr. r. Големина : 6 * 16 * 8cm/2.36*6.3*3.15 Во R. Употреба : едно рамо,вкрстено тело r. Погоден За толпата : дами универзалноr. Затворање : патентr. Забелешка : ременот за рамо не е прилагодливr. Место на потекло : Hebeir. Топли совети : поради различни методи на мерење, може да има грешка од 1 ~ 3 см. Околината за снимање и разликите во мониторот може да предизвикаат мала разлика во бојата. Вклучени : . 1 парчиња*Спецификации За Торба за Рамо : . Материјал : СТП. Големина : 6 * 16 * 8см/2.36*6.3*3.15 во. Употреба : едно рамо, вкрстено тело. Погоден за толпата : дами универзални.

Спецификација

Избор на клиент