.

.

Ниуер Дами Торба За Торба Мулти Џебови Торби За Рамо Горна Рачка Стп Кожна Чанта Со Голем Капацитет Пренослив Отстранлив Прилагодлив Ремен Вкрстен Патент Паричник

Ниуер Дами Торба За Торба Мулти Џебови Торби За Рамо Горна Рачка Стп Кожна Чанта Со Голем Капацитет Пренослив Отстранлив Прилагодлив

DEN 479.20
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : t Gender : Жени, Ladies Color : Розова, Црна, Бела, Црвена, Вино Црвена, Сина : Стп Големина На Кожна Торба : 30x12x21cm/11, 81x4, 72x8, 27"Тежина : 0,65 kg/1,43 lbsclosuture : Пролет, Лето, Aut, Зимаtt Style : Мода Гласник Торба Крстот Тело торба, торба за рамо, Чанта, Чанта, Торба, Торба, Чанта, Паричник, Торба За Скитници, Торба за КОФА, Торба ЗА СПОЈКИ карактеристики : 1.Нашите водоотпорни чанти се погодни за млади девојки и жени.2. Природно секојдневен модерен дизајн, затворање на патент.3. Мазниот метален патент и Висококвалитетниот хардвер ја прават чантата со вкрстено тело поелегантна и издржлива4. Лесно се совпаѓа со целата облека во вашата гардероба, големата торбичка торбичка за торби е задолжителна колекција за сите дами.5. Оваа модна торба чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените да купуваат, работат или излегуваат .пакетот вклучува : tt1 x Womenена Торба За Рамо (Други Додатоци Не Се Вклучени) Известување : t t Please дозволи 1-3 СМ се разликува поради рачно мерење.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Материјали : Изработени од висококвалитетна стп кожна ткаенина цврста, издржлива и отпорна на прскање, перат, убава и лесна, ниту едно животно не е повредено;. Дизајн На повеќе Џебови : Дизајнерите дизајнираа посебни прегради и внатрешни џебови за женски чанти, кои можат да одделат предмети за лесно пребарување;. Голем Капацитет : чантата за вкрстено тело на рамото може да собере мини паричници, козметика, производи за нега на кожа, клучеви, очила за сонце и мобилни телефони со различни големини итн. Оваа торбичка чанта ги задоволува повеќето од вашите потреби за складирање на дневни резерви. Повод : Класичен И модерен изглед. Оваа торба за рамо за жени е совршен избор за работа, состаноци, забави ,шопинг, патувања, плажи и други активности;. Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа чанта за чанти за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство.

Спецификација

Избор на клиент