.

.

Тимот на Лонгвуд Ланкерс 1 Реверзибилна лента со тока

Тимот на Лонгвуд Ланкерс 1 Реверзибилна лента со тока

DEN 1088.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дагл некоја тимска гордост од вратот со нашиот лента за токи. Вашите тимски бои ќе бидат изложени, благодарение на графиките на ова парче. Клип за вртење го олеснува прицврстувањето и ослободувањето на вашите копчиња или лична карта. Без разлика дали го барате тој совршен додаток за денот на играта или само се обидувате да додадете некој тимски дух во облека, оваа лента ќе биде совршено одговара за вас. НЦАА Лонгвуд Ланкерс Тим 1 "Реверзибилна лента со Бака. Официјално лиценциран со лига и тим. 1" Бакл Линд. Додаток за секојдневна употреба.

Спецификација

Избор на клиент