.

.

Универзитетот Во Детроит, Мерси Алумни Врамени Литографија

Универзитетот Во Детроит, Мерси Алумни Врамени Литографија

DEN 1380.80
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е официјално лиценцирана Литографија За Слики Во Кампусот Во рамка од сатен махагони, двојно сплетена. Оригиналната уметност, од која се репродуцираат нашите слики, е рачно изречена пенкало и мастило, стручно обоени од професионални илустратори. Универзитетот Во Детроит, Милост Алумни Врамени Литографија : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Спецификација

Избор на клиент