.

.

Тавоп Жолти Костими За Капење За Жени Жени Цврсти Два Бикини Костим За Капење Зелена Големина 6

Тавоп Жолти Костими За Капење За Жени Жени Цврсти Два Бикини Костим За Капење Зелена Големина 6

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Без разлика дали барате совршен костим за капење за еден ден на плажа, забава во базен или одмор за одмор, ве покриваме со нашиот широк спектар на опции за костими за капење. Нашата колекција вклучува женски костими за капење во различни стилови, од класични едноделни до трендовски бикини, дизајнирани да ги ласкаат и подобрат вашите природни облини. Нудиме и низа костими за капење со плус големина, со опции кои се и стилски и удобни, за да се чувствувате сигурни и убави додека уживате во времето во вода. За помладите купувачи, нашата колекција костими за капење јуниори нуди интересен и разигран избор на опции за костими за капење, вклучувајќи шарени отпечатоци и слатки дизајни кои се совршени за младите и авантуристички. Со нашата посветеност на квалитетот, стилот и достапноста, уверени сме дека ќе го најдете совршениот костим за капење што одговара на вашето тело, вашиот стил и вашиот буџет. Тавоп Жолти Костими За Капење За Жени Женски Цврсти Дводелни Бикини Костим За Капење Зелена Големина 6. Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 72-80см/28.35-31.50 "Половината : 60-66см/23.62-25.98 " Колк : 78-85см/30.71-33.46"Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80-88см/31.50-34.65 "Половината : 64-70см/25.20-27.56 " Колк : 85-91см/33.46-35.83"Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88-95см/34.65-37.40 "Половината : 68-74см/26.77-29.13 " Хип : 91-97см/35.83-38.19". Спецификации : Бои : Зеленило : 6сезона : Пролет И Лето : Женски Повод : Дневно, базен,Морски Стил : Секси, Каузалност : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : 1 Еез Женски Костим за Капење. Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см) 9875.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Спецификација

Избор на клиент