.

.

Генуискиди Женски Тексас Бикини Комплет Ресни Раб Висечки Врат Врзете Секси Без Грб Костими За Капење Со Висок Струк

Генуискиди Женски Тексас Бикини Комплет Ресни Раб Висечки Врат Врзете Секси Без Грб Костими За Капење Со Висок Струк

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Секси костими за капење во бикини се задолжителен предмет за летото, што ја покажува вашата совршена фигура и ве прави прекрасна глетка на плажа. Спецификации. Материјал : Полиестер. Пол : Жени . Применлива Возраст : Возрасни . Дизајн На Шема : Цврста Боја . Стил : Мода, Секси . Табела со големина : (см/инч). Големина Половината Колк Шорцеви Должина . На 72/28.35 96/37.80 32/12.60 . М 76/29.92 100/39.37 33/12.99 . Л 80/31.50 104/40.94 34/13.39. ХЛ 84/33.07 108/42.52 35/13.78 . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Дами Сплит Бикини Во собата. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал за мазно чувство на рацете, пријателски за кожата и удобен за носење. Дизајн На Стилот на слободно Време : со ресни раб и висечки стил на врзување на вратот како што нагласува главниот дизајн, додавајќи слободно време и секси чувство во целокупната форма, дозволете да се издвоите од толпата. Секси Сплит Бикини Костим За Капење : задолжителен предмет за летото, кој ја покажува вашата совршена фигура и ве прави прекрасна глетка на плажа. Применливи Прилики : Погоден За забави на плажа, летни патувања, одмори на море, забави во базен, патувања на меден месец итн. Креативен Подарок : може да се даде и како уникатен подарок за вашето женско семејство и пријатели во жешкото лето.

Спецификација

Избор на клиент