.

.

Summerга Лето Бебе Девојка Костим За Капење Мали Девојчиња Шарени Печатени Лак Две Костими За Капење Костим За Капење Бикини

Summerга Лето Бебе Девојка Костим За Капење Мали Девојчиња Шарени Печатени Лак Две Костими За Капење Костим За Капење Бикини

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Девојки. Тип на шема : Отпечатоци. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Големина шема : . Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 42см/16,54" Половината : 38см/14,96" Врвови Должина : 21см/8,27"Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 44см/17,32" Половината : 40см/15,75" Врвови Должина : 22см/8,66"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 46см/18.11" Половината : 42см/16.54" Врвови Должина : 23см/9.06"големина : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 48см/18.90" Половината : 44см/17.32" врвови Должина : 24см/9.45"големина : 120 препорачана возраст : 3-4 години биста : 50см/19.69" половината : 46см/18.11" врвови должина : 25см/9.84" девојки летни Костими За капење Детски костими за капење облека За Доенчиња Бикини Девојки Костим за капење. бебе девојка костим за капење 1-10 години бебе девојка костим за капење 6-9 месеци. Материјал : дете девојка костим за капење 84% Полиестер/16% Спандекс. ПОВОД : нашите девојки прекрасни костими за капење се удобни за носење и лесни за носење,ги прави задолжителни во летниот одмор на вашето дете, одмор на плажа, часови по пливање, забава во базен, воден парк и други активности на вода. Миење : Препорачуваме рачно перење или машинско перење во ладна вода. Не Избелувајте. Закачете се да се исуши.

Спецификација

Избор на клиент