.

.

Девојки од wallидови, врзани за бојадисување со бојата, бикини, костим за капење со UPF 50, 2-парчиња, големини 4-16

Девојки од wallидови, врзани за бојадисување со бојата, бикини, костим за капење со UPF 50, 2-парчиња, големини 4-16

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Плажа врзана? Чувајте ја нејзината забава во играта силна со силна игра со бикини од Wallflower, супер симпатично, во живописна шема на вратоврска и проток на фронтот, овој костим за капење исто така нуди заштита од UPF. Ву Ху, тоа е тотална победа за нејзината колекција за пливање. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тип : бикини. Врвни карактеристики : деколте за лажичка; стил на пуловер; преден фрун; тенки ленти; Сеопфатно печатење на вратоврска; непроaирен. Карактеристики на дното : стајлинг за влечење; Контраст еластична лента за половината; Сеопфатно печатење на вратоврска; наредени. Забелешка : И двете парчиња нудат заштита од 50 години. Врза за бојадисување на бојата, бикини за капење за девојчиња од wallид Флор.

Спецификација

Избор на клиент