.

.

Ступел Индустрии Црн Глам Модна Книга Магацинот Убавина И Мода Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Црн Глам Модна Книга Магацинот Убавина И Мода Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 719.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 36 х 1,5 х 36 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 Х-Големи : 30 х 1,5 х 30 Преголеми : 36 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Глам, Мода, Книги, Потпетици, Чанта, Парфем. Дизајн на мартина павлова.

Спецификација

Избор на клиент