.

.

Ступел Индустрии Мечка Младенче Снег Ангел Санка Одмор Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Мечка Младенче Снег Ангел Санка Одмор Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 102.08
Залиха
Достапно за нарачка

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Природата, Снегот, Животното, Лицето, Цицачот, Дивиот Свет, Зимата, Снежниот Ангел, Мечката. Дизајн На Пип вилсон.

Спецификација

Избор на клиент