.

.

Студиските отпечатоци од Wynwood беа во градината и глам облеките Wallидни уметности ПРИНЕТ БИНА 13X19

Студиските отпечатоци од Wynwood беа во градината и глам облеките Wallидни уметности ПРИНЕТ БИНА 13X19

DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дајте му на вашиот декор на домот уникатен изглед со беше во градината од студиото „Винвуд Студио“, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди неговата сина нијанса на потпис, додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Спецификација

Избор на клиент