.

.

Апстрактна авенија Апстрактна wallидна уметност платно го отпечати бојата „Боем мин“ - бела, злато

Апстрактна авенија Апстрактна wallидна уметност платно го отпечати бојата „Боем мин“ - бела, злато

DEN 639.68
Залиха
Достапно за нарачка

Boheme Tranquil, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашиот домашен декор тема . Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација . Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи . пристигнува подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно виси. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Спецификација

Избор на клиент