.

.

Спа Бања Крпа Заврши За Дами, Женски Пешкир Заврши Бањарка, Микрофибер Спа Крпи Облека Со Прилагодливи Затворање, Салата и Туш

Спа Бања Крпа Заврши За Дами, Женски Пешкир Заврши Бањарка, Микрофибер Спа Крпи Облека Со Прилагодливи Затворање, Салата и Туш

DEN 318.08
Залиха
Достапно за нарачка

Женска крпа за завиткување бања. Материјал : микрофибер ткаенина. Боја : како што е прикажано на сликата. Големина : 140 х 70 см/55.1 " х27. 6". Пакување : . 1 х пешкир за капење ● Стил на лак-јазол И Предвремено Затворање : Ткаенина Од Микрофибер; Слободна Големина (Една Големина Најмногу одговара.) : должина 55,1", ширина 27,6". Машинско Перење. СУПЕР АБСОРБЕНТА : нашата обвивка за крпи за капење има висока апсорпција на вода, може брзо да ја апсорбира водата, да ве одржува суви и удобни. Прилагодливото затворање на копчињата/затворањето на магичните налепници и еластичниот врв ја прават наметката за крпи лесна за прилагодување на големината што ви треба. Совршен за студентски дом, базени, спортски сали, плажи, соблекувални, бањи за туширање и многу повеќе. Машина за перење, измијте одделно во ладна вода; Нежен циклус; не користете омекнувач; Исушете Се На Ниско Ниво, отстранете веднаш од машината за сушење за да спречите брчки; Без Белило.

Спецификација

Избор на клиент