.

.

Абсорбента За Крпи Чиста И Лесна За Чистење Памучна Абсорбента Мека Погодна За Кујна Бања Дневна Соба

Абсорбента За Крпи Чиста И Лесна За Чистење Памучна Абсорбента Мека Погодна За Кујна Бања Дневна Соба

DEN 464.00
Залиха
Достапно за нарачка

3 ПАРЧИЊА Пешкир Абсорбента Чиста И Лесна За Чистење Памучна Абсорбента Мека Погодна За Кујна Бања Дневна Собакарактеристики : Материјал Со Големина : 13,4€29,1 инчи, мекиот памучен материјал е мек и пријателски за кожата. Деликатно Корално Руно : Нашите висечки крпи за раце се изработени од висококвалитетен полиестер и влакна. Ткаенината е дизајнирана со структура на саќе од корално руно од ананас, висечката крпа за капење е мека и пријателска за кожата, а рабовите се затегнати и не се отвораат лесно. Меки и Супер Абсорбента : нашите крпи за раце со виси јамки имаат висока јачина на влакна, добро закрепнување на еластичноста и се чувствуваат удобно; тие се супер абсорбента, секое влакно е целосно апсорбирачко и може брзо да се исчисти и исуши, кујнските висечки крпи веднаш ги сушат Влажните раце. Убава : елегантен изглед, свежа боја, не е лесно да исчезнат во ладно време, удобна сува крпа; лесен за употреба, не зафаќа простор, чист и хигиенски.Широк спектар на употреба : апсорпција на вода, чистење, лесно чистење. Одлично за, бања, плажа, студентски дом, спа користете апсорпција на вода, чистење, лесно чистење. Одлично за, бања, плажа, студентски дом, спа употребаматеријал : Корална руно големина : 13.4 € 29.1 in Color : како што е прикажано вклучено : 3pc пешкир NIUREDLTD 3pc Пешкир Абсорбента Чиста И Лесна За Чистење Памучна Абсорбента Мека Погодна за Кујна Бања Дневна Соба.

Спецификација

Избор на клиент