.

.

Слаби Ширатаки феттуцин, со спанаќ, оз

Слаби Ширатаки феттуцин, со спанаќ, оз

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тестенините на Ширатаки се една од најздравите работи што треба да се изгради оброк наоколу. Тие се исклучително прилагодливи, така што можете да ги користите како основа за вашата мешавина, салата, вашата супа, вашите оброци со ориз или што и да можете да замислите. Само исплакнете ги тестенините во вода, подгответе ги како што сакате, фрлете неколку свежи зеленчуци и можеби некое пилешко пилешко, и е совршено вкусен, супер здрав оброк. Многу ниски калории, нула нето-јаглехидрати, нула маснотии сите природни, вегански, без глутен, без соја одлична за губење на тежината, употреба на дијабетичари во вашите омилени јадења со тестенини, без тестенини со вина на вина, слабиот Ширатаки феттуцин, со спанаќ, 8 мл.

Спецификација

Избор на клиент