.

.

Алеси органски тестенини Пен, Оз

Алеси органски тестенини Пен, Оз

DEN 82.08
Залиха
Достапно за нарачка

Алеси Пен, органски, премија. Италијански тестенини направени со бронзени умираат. УСДА органски. Тестенините на Алеси се направени со пченица одгледувано во срцето на Италија каде полињата се негуваат и високо ценети. Органски тестенини на Алеси : Органски. Малку маснотии.

Спецификација

Избор на клиент