.

.

Сина зачин Мали девојчиња хартија торба кратка, големини 4-6x

Сина зачин Мали девојчиња хартија торба кратка, големини 4-6x

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Од суштинско значење за пролетта, овие шорцеви од половината од хартиена торба од „Синиот зачин“ сигурно ќе бидат голема победа за нејзината гардероба полите, додавајќи дополнителна модерна талент. Истегнете тексас, забавни детали. Машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент