.

.

Потпис од Леви Строс и Ко.

Потпис од Леви Строс и Ко.

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Потпис од Леви Строс и Ко. ™ Високиот пораст на лесните шорцеви на девојчињата се токму кога времето е потопло. Тие имаат поголема половината со еластична околу грбот, и симпатична, јасна манжетна на полите. Предните наклонети џебови ги чуваат нејзините работи, додека на трендовите на трендовите give даваат малку дополнителна просторија за wiggle. Висок пораст. Назад еластична лента за половината. Предни џебови за чување на потребите. Јамки на појас. Без истегнување. 100% памук. Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор, кога е потребно. Tumble Dry Ship. Железо ниско.

Спецификација

Избор на клиент