.

.

Сина Шема Во Ретро Стил Со Златна Круна Тркалезна Плажа Ќебе Со Реси Плажа Фрли Пешкир Јога Мат Пикник Ќебе

Сина Шема Во Ретро Стил Со Златна Круна Тркалезна Плажа Ќебе Со Реси Плажа Фрли Пешкир Јога Мат Пикник Ќебе

DEN 927.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 60 инчи Во Дијаметар(1,5 м).Крпите се многу апсорбирачки и ќе останат меки по повеќе циклуси на перење и сушење. Материјал : Микрофибер и Издржлив пешкир.Супер меко чувство на рака. Фото колаж целосна боја печатење. Големина : 60 инчи Во Дијаметар(1,5 м). Крпите се многу апсорбирачки и ќе останат меки по повеќе циклуси на перење и сушење. Материјал : Микрофибер и Издржлив пешкир.Супер меко чувство на рака. Фото колаж целосна боја печатење.

Спецификација

Избор на клиент