.

.

Супермен Ќебе, 30x60 Супермен Тато Посилен Од Вашите Изговори Пешкир За Плажа

Супермен Ќебе, 30x60 Супермен Тато Посилен Од Вашите Изговори Пешкир За Плажа

DEN 388.64
Залиха
Достапно за нарачка

Впијте малку забава на сонце! Оваа лесна и преголема крпа за плажа е мека и удобна, дише и издржлива. Тоа е брзо сушење и супер абсорбента за да можете да се крпите и да се вратите на уживање во добриот живот. Одликувајќи се со живописна живост во боја и максимална апсорпција, нашата крпа за плажа што брзо се суши има одвиткана големина од 30" х 60" што го прави совршен и за возрасни и за деца. Забави во базен, кампување на езеро, пешачење по тесните, релаксирање на плажа или поминување на денот во воден парк, оваа крпа за пакување ве покри. Нашите уникатни дизајни се одлични за давање на пријатели и семејства за секоја посебна пригода! Машинско перење ладно и суво ниско. 30" х 60 " ПЕШКИР за ПЛАЖА-Оваа лесна и компактна крпа за плажа е мека и удобна, дише и издржлива. Тоа е супер абсорбента за брзо сушење. Предниот дел содржи полиестер од микрофибер за максимална живост во боја, а задниот дел има памук за максимална апсорпција. РАЧНО ПЕЧАТЕНИ ВО САД - сите наши производи се печатени рачно во САД со помош на процес на сублимација на боја што создава мали несовршености над шевовите и/или наборите кои се единствени за и дел од секоја ставка. Печатени само една страна. РАЗНОВИДНА и ЛЕСНА НЕГА - Нашите крпи за плажа имаат расклопена големина од 30" х 60" што го прави совршен и за возрасни и за деца. Може да се користи додека го впивате сонцето во базенот, се релаксирате на плажа или едноставно дома. Овој производ прави одличен подарок за пријателите, семејствата или само за себе! Нашите производи се перат во машина. Падне сува ниска. ОДРЕКУВАЊЕ : крпата може да пристигне рамна и тенка поради процесот на печатење. Влакната ќе се прошират по првото или второто перење. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран внатрешен тим за графичка уметност кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАНО-Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш.

Спецификација

Избор на клиент