.

.

Шорцеви за тропски печатени табли за мажи во Корона

Шорцеви за тропски печатени табли за мажи во Корона

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Вибелите за одмор доаѓаат силно. Шорцевите од одборите на Корона се лесен избор за ден на забава на сонце. Одликувајќи се со бујна, тропска принт, многу џебови и мрежна лагер за безбедно вклопување, овие шорцеви од таблата го заземаат денот со стилска леснотија. Идеално за базенот, плажата или BBQ во задниот двор, ќе го сакате удобното чувство и ветровито стил. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; седи под половината. Подигање и инсејм : низок пораст; 7,5 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ocketsебови : Две странични џебови и еден заден џеб со затворање на копчињата. Карактеристики : постава за мрежи; печатење на сите. © Корона пиво, сите права се задржани. Корона од табла за мажи.

Спецификација

Избор на клиент