.

.

Шорцеви Мажи Мода Лабава Плус Големина Обична Широка Нога Плажа Панталони Панталони

Шорцеви Мажи Мода Лабава Плус Големина Обична Широка Нога Плажа Панталони Панталони

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 59см/23.23" Колк : 108см/42.52" Должина : 102см/40.16" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 62см/24.41" Колк : 112см/44.09" Должина : 103см/40.55" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 ПОЛОВИНАТА : 65 CM/25.60" колк : 116cm/45.67" должина : 104cm/40.94" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 68cm/26.77" хип : 120cm/47.24" должина : 105cm/41.34" големина : xxxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 ПОЛОВИНАТА : 71 CM/27.95" колк : 124cm/48.82" должина : 106cm/41.73" машка мода лабава плус големина обични панталони ЗА плажа со широки нозе КАРАКТЕРИСТИКИ : изработен е од Материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни Убави. Натпревар со вашата омилена Маица итн. Одлично за спорт, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Модниот стил е погоден за лето. Добро е да имате такви панталони во лето. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Менокација : Секојдневен,Материјал За Плажа : ленен стил : Секојдневен,Плажа : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез панталони шорцеви за мажи секојдневно 5 инчи. машки шорцеви атлетски 5 инчен инсем. плажа шорцеви за мажи поло. менс плажа чевли повик. шорцеви за теретана за мажи со џебови.

Спецификација

Избор на клиент