.

.

Саргасо I Виолетова бела 4 '6' килим во областа

Саргасо I Виолетова бела 4 '6' килим во областа

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Колекцијата „Саргасо“ е совршен додаток на поставките во затворен и на отворено. Раката налутена од рециклирано милениче, овие еколошки килими се флексибилни, забавни и издржливи. Достапно во низа бои и дизајни, секое парче создава поставување на обична удобност. Машински изработен килим.

Спецификација

Избор на клиент