.

.

Regrison fantasy fa reg reg - повеќе бои

Regrison fantasy fa reg reg - повеќе бои

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овие прекрасни транзициски килими се прецизно направени со висока густина, рачни предива и рачно врежани за дополнителна текстура и димензија. Волшебните дизајни и разнобојните нијанси се собираат за да создадат магичен амбиент за секој ентериер. Оваа колекција е навистина третман за сетилата. Лисјата што паѓаат обезбедуваат многу поубаво-голи камуфлажен ефект во неутрални нијанси на зелена, каки и беж. Рачно затрупани, предива со висока густина и зачудувачки рачно изградба го даваат овој преоден килим вкупно привлечност на допир. Достапно во повеќе бои. 70% ПЕТ, 30% акрилик. Рачно изработен. Направено во Кина. Вашиот избор на големина на килим. За Nurison Rug Corp. Од основањето на 1970 -тите, Нурисон килими стана најразновиден производител на големо на пазарот и увозник на килими. Широките, диверзифицирани производи на Нурсон се меѓународно признати за нивната комбинација на убавина, занаетчиство и вредност во секој опсег на цени и категорија на градба. Со одржување на монументален инвентар за резервна копија, Нурсон е во состојба да испорача повеќето нарачки во рок од 48 часа. Нурсон се осврна на двете клучни проблеми на секој малопродавач - избор и навремена испорака - да стане водечки мулти -производи ресурс во индустријата за покривање на подот.

Спецификација

Избор на клиент