.

.

Rdeuod лак За Нокти,Нова Гола Боја Прозрачен Маникир Специјална Боја На Бонбони Прозрачна Серија Фототерапија Лепак За лак За Нокти, H, 7ml

Rdeuod лак За Нокти,Нова Гола Боја Прозрачен Маникир Специјална Боја На Бонбони Прозрачна Серија Фототерапија Лепак За лак За

DEN 166.24
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте Во Продавницата На Рдеуод.Rdeuod лак За Нокти,Нова Гола Боја Прозрачен Маникир Специјална Боја На Бонбони Прозрачна Серија Лепак За Фототерапија За Лак За Нокти, H, 7ml Долготраен : Долго Носење, Траење Од 15 + Дена со Соодветна Употреба. Здравствен Избор : Производи со здрави состојки, низок мирис, НЕТОКСИЧНИ. Добар Квалитет : На како лак, Носи Како Гел, Исклучен за неколку минути, огледало сјај заврши. ПРИРОДЕН И ЛЕСЕН ЗА НАНЕСУВАЊЕ-има уникатна заситеност со висока боја со совршен сјај, мазна примена и без траги од четки. Можете да добиете уметност за нокти со квалитетен салон за само 10 минути за една десетина од цената. ПОДАРОК ЗА НЕА-тоа е прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, сестра или мајка Како ден На Мајката, роденден и друг фестивалски подарок. Совршено може да учествува во различни прилики и да искра во толпата.

Спецификација

Избор на клиент