.

.

Блескава Уметност За Нокти Комплет За Шарм Генијален И Уникатен Дизајн Светла За Декорација На Прсти ДОМАШНА НОКТИ САМОСТОЈНА Ми Боја

Блескава Уметност За Нокти Комплет За Шарм Генијален И Уникатен Дизајн Светла За Декорација На Прсти ДОМАШНА НОКТИ САМОСТОЈНА

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Карактеристики : Висок Квалитет : Безбеден за носење НА ноктите, 3д светки за нокти се изработени од квалитетни материјали, што ќе ги направи вашите нокти сјајни и привлечни.Шармантна Уметност За Нокти : Овие светки за нокти се дизајнирани со прекрасни дезени, нудејќи им на вашите занаети привлечни и привлечни привлечности.САМОСТОЈНИ Шарми За Нокти : Одлично е да се создадат вашите уникатни прекрасни дизајни на нокти. Забавно е да се направи сам уметност за нокти, уживајќи во сопствените сјајни и специјални нокти за изглед.Практично За Употреба : Без разлика дали сте почетник во уметноста на ноктите или професионална личност за нокти, лесно можете да ги примените привлечностите на ноктите на природни или вештачки нокти.Повеќекратна Примена : нашите шарми за нокти можат да важат за вашето лице, уметност на телото, образи, футрола за телефон, празнична картичка, пакување подароци, божиќна забава.Спецификации : Материјал : Петпроизвод Големина : 1-6ммнет Тежина : 3гпакет Големина : 7.3*4.7*1.1 См Висок Квалитет : Безбеден за носење НА ноктите, 3д светки за нокти се изработени од квалитетни материјали, што ќе ги направи вашите нокти сјајни и привлечни. Шармантна Уметност За Нокти : Овие светки за нокти се дизајнирани со прекрасни дезени, нудејќи им на вашите занаети привлечни и привлечни привлечности. САМОСТОЈНИ Шарми За Нокти : Одлично е да се создадат вашите уникатни прекрасни дизајни на нокти. Забавно е да се направи сам уметност за нокти, уживајќи во сопствените сјајни и специјални нокти за изглед. Практично За Употреба : Без разлика дали сте почетник во уметноста на ноктите или професионална личност за нокти, лесно можете да ги примените привлечностите на ноктите на природни или вештачки нокти. Повеќекратна Примена : нашите шарми за нокти можат да важат за вашето лице, уметност на телото, образи, футрола за телефон, празнична картичка, пакување подароци, божиќна забава.

Спецификација

Избор на клиент