.

.

Прирачник за целосна касета на Awntech Key West, повлечен

Прирачник за целосна касета на Awntech Key West, повлечен

DEN 4319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прирачникот за целосна касета на Beuty-Mark на Awntech. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Прирачник за целосна касета на Key West-LX : Тешка, рамка за професионална оценка е премачкана во прав во бело. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Спецификација

Избор на клиент